środa, 2 kwietnia 2014

Kwitnące dekoracje w domu

Joanna (JOKUKO design) 
Wiosna coraz częściej zaprasza nas na spacery. A my z oferty tej ochoczo korzystamy, bo któż odrzuciłby propozycję wygrzania się w słoneczku? Idąc ostatnio aleją kwitnących drzew chciałam odrobinę tej budzącej się do życia przyrody zabrać ze sobą i zaszczepić wewnątrz mieszkania. 

Wiosną targi i bazarki toną w pachnącej, wielobarwnej powodzi kwiatów. Hiacynty, narcyzy, tulipany chylą ku przechodniom główki i wcale nie muszą się specjalnie napraszać, bo pewnie niejedna z nas skusiła się na zakup pięknego bukietu. 

Kwiaty dodają wnętrzom radości i wprowadzają nową energię. Wpływają na nastrój, a zapachem potrafią ukoić zmysły. Ich walory estetyczne są nie do przecenienia. Wraz z przypływem wiosennej energii i chęcią zmian, warto wprowadzić powiew świeżości do mieszkania tworząc piękne kwiatowe aranżacje. Kwiaty - wielobarwne, o regularnych kształtach i frywolnie postrzępionych brzegach, z długimi trąbkami, przypominające kieliszki i dzwoneczki, pachnące i subtelne, wszystkie świetnie się nadają do stworzenia wiosennej dekoracji. 

Z aranżacją można zaszaleć, a co tam, wiosna przecież. Możliwości dekoracyjne dają różne faktury, kształty, o kolorach nie wspominając. Zabawmy się we florystyki i stwórzmy własną oranżerię.

Nie macie pomysłu? Oto kilka podpowiedzi.
 

źródło: stylowi.pl, architectureartdesigns.com, craftberrybush.com
źródło: pinterest.com, stylowi.pl
źródło: blog.theweddingofmydreams.co.uk, mrs2be.ie, pinterest.com
źródło: loftonlake.com, blog.hgtv.com
żródło: serendipityrefined.com, bhg.com
źródło: hellobeautiful.mychelle.com, momtoob.com, bespoke-bride.com, momtoob.com
Dziękuję za odwiedziny :) Jeśli podobają Ci się moje teksty wyraź to w komentarzu, podziel się tekstem ze znajomymi lub zaproponuj mi współpracę. A... i często odwiedzaj Lovearti Studio :)

                                                                                                                   Pozdrawiam, Joanna (JOKUKO design)

3 komentarze:

  1. cudowne i inspirujące:))))))))))))))))))))

    buziak

    OdpowiedzUsuń
  2. pięknie wyglądają te kompozycje:) cuuudowne

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...