poniedziałek, 7 października 2013

Przedpokój - wizytówka domu

Joanna (JOKUKO design) 
Jest w domu pomieszczenie, w którym bywamy najczęściej, a mimo to spędzamy w nim najmniej czasu. Czy to możliwe? Możliwe, jeżeli mówimy o przedpokoju. To zwykle niewielkie pomieszczenie pełniące funkcję komunikacyjną pomiędzy pozostałymi pomieszczeniami domu. Przechodzimy przez nie kilkanaście razy dziennie. To również pierwsze z pomieszczeń, do którego wchodzą goście, którzy nas odwiedzają. Pierwsze wrażenie zwykle jest decydujące, dlatego jako wizytówka domu, przedpokój powinien pełnić funkcję reprezentacyjną. Estetyka potrzebuje jednak kompana – porządku. A ten łatwo wprowadzić dzięki odpowiednio dobranym szafkom, wieszakom, półkom, oświetleniu, lustrom i kolorom. Czy w dość ciasnym pomieszczeniu takim, jak przedpokój, harmonia między tym, co praktyczne i tym, co estetyczne jest możliwa, czy dla obu wystarczy miejsca? Wystarczy, ba, zmieszczą się nawet buty, kurtki i parasole, a goście będą ciekawi, co kryje tak zaanonsowana reszta domu.

Przedstawiam Wam kilka ciekawych propozycji na aranżację przedpokoju. Być może postanowicie wdrożyć jakiś pomysł przy odświeżaniu lub remoncie Waszej domowej wizytówki. A może już macie przedpokój, który pięknie zaprasza na Wasze domowe salony? 

źródło: stylowi.pl, lawendowaaleja.blogspot.com, modnesisterki.blogspot.com, funita.blogspot.com
źródło: ana-rosa.tumblr.com, stylowi.pl, praktyczneipiekne.com, odinspiracjidorealizacji.blogspot.com

Dziękuję za odwiedziny :) Jeśli podobają Ci się moje teksty wyraź to w komentarzu, podziel się tekstem ze znajomymi lub zaproponuj mi współpracę. A... i często odwiedzaj Lovearti Studio :)


Pozdrawiam, Joanna (JOKUKO design)

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...