czwartek, 13 marca 2014

Meble inspirowane wiosną

Joanna (JOKUKO design)
Od kilku dni hiacynty na moim oknie próbują omamić zapachem wiosnę i podstępnie zwabić ją do mieszkania. Wypatrując słonecznej aury każdy niesubordynowanie wygina się i kuka w swoją stroną nie zważając na to, że przecież można by rosnąć prosto. 

Hiacynty, którym w związku z powyższym nadałam imiona Hardy, Niesforny i Nieokrzesany zainspirowały mnie do oficjalnego zaproszenia wiosny do Lovearti Studio. 

Seria romantycznych mebli zaprojektowana przez Kati Meyer-Brühl to najwłaściwsza wizytówka wiosny. Kolekcja foteli, sof i szezlongów Morning Dew Brühl zachwyca kolorami i przede wszystkim kształtem inspirowanym płatkami tulipana. Płatki, które tworzą oparcie mebli można przesuwać, odchylać i obracać według własnego uznania. Poszczególne elementy można więc ułożyć zgodnie z preferencjami, a później wtulić się w płatki niczym baśniowa Calineczka, bo nie ulega wątpliwości, że meble te mają w sobie pierwiastek baśniowego świata. Świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, np. w wersji skórzanej oraz romantycznych, kobiecych. 

Stylowy design w wydaniu mebli, które wraz z poranną rosą budzą się do życia i czekają na powitanie słońca? Takiego powitania wiosny sobie nie odmówię. A Wy?źródło: designsekcja.pl, woont.com

źródło: imm-cologne.com, moebel-lifestyle.de

źródło: press1.de, roseinthewind.com

źródło: designsekcja.pl
Dziękuję za odwiedziny :) Jeśli podobają Ci się moje teksty wyraź to w komentarzu, podziel się tekstem ze znajomymi lub zaproponuj mi współpracę. A... i często odwiedzaj Lovearti Studio :)

                                                                                                                   Pozdrawiam, Joanna (JOKUKO design)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...