czwartek, 13 lutego 2014

Dom pełen miłości

Joanna (JOKUKO design)
Walentynki. Dzień przez jednych uwielbiany i postrzegany jako okazja do okazania sobie uczuć, przez innych raczej nie bardzo lubiany. Przeciwnicy podniosą larum, że kiczowate, plastikowe i na pokaz to święto, któremu do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko sweet foci z dziubaskiem. Jako zwolenniczka wyrażania uczuć nie tylko od święta, sytuuję się w trzeciej grupie. Nie popadam ani w przesadną egzaltację ani ignorancję. Raczej z przymrużeniem oka traktuję odgórnie przykazane celebrowanie. Serdecznie może być przecież na co dzień, a dom pełen miłości można tworzyć przez cały rok.

Atrybuty miłości – tu od razu na myśl nasuwa się kształt serduszka, wcale nie muszą pachnieć plastikową tandetą. A czerwień, choć piękna i nastrojowa wcale nie musi atakować z każdego kąta. Paleta kolorów towarzyszących i sprzyjających miłosnym wyznaniom nie ogranicza się zatem tylko do czerwieni. Róże, fuksje, amaranty również dodają otoczeniu energii, a w postaci dodatków wspaniale harmonizują z dominującą bielą, gołębimi popielami, poprzez mysie szarości i szlachetne antracyty aż po głębię grafitu.

Miłych walentynek przez cały rok :)

Zobaczcie też kuchenne akcesoria w walentynkowym duchu, które przez cały rok można wykorzystywać do przygotowania miłosnych specjałów. Tu


źródło: designershouse.com, 2.bp.blogspot.com
źródło: livelaughlove.co.uk, worldstores.co.uk, littlewoods.com, pinterest.com
źródło: blog.homes.com, craftsanddecor.org, deccoria.pl, kaboodle.com
źródło: pinterest.com, stylemepretty.com, interiorjunkie.com ,sheknows.com
źródło: smadp.com, silviarodriguess.blogspot.com, pinterest.com


Dziękuję za odwiedziny :) Jeśli podobają Ci się moje teksty wyraź to w komentarzu, podziel się tekstem ze znajomymi lub zaproponuj mi współpracę. A... i często odwiedzaj Lovearti Studio :)

                                                                                                                   Pozdrawiam, Joanna (JOKUKO design)

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...