poniedziałek, 15 września 2014

Rowerowe love czyli rower w mieszkaniu

Joanna (JOKUKO design)


“Bicycle bicycle bicycle
I want to ride my bicycle bicycle bicycle
I want to ride my bicycle
I want to ride my bike
I want to ride my bicycle
I want to ride it where I like”


Znacie? Pamiętacie?  Śpiewacie czasem?


O tym, że większość z nas nawet jeszcze nie myśli o zakończeniu rowerowego sezonu świadczyć może sobotni wyścig Poznań Bike Challenge. Wcześniej czy później trzeba będzie jednak zsiąść z ulubionego środka transportu i bezpiecznie zaparkować go na czas niesprzyjającej aury. Balkon, piwnica, a może mieszkanie? Załóżmy taką sytuację. Mieszkamy w wieżowcu na 9 piętrze, o piwnicy możemy pomarzyć, a przez drzwi balkonowe zagląda tylko smagana wiatrem smutna barierka. Nie pozostaje nic innego, jak stawić czoła zrzędliwym docinkom współmieszkańców i jednoślad zainstalować w mieszkaniu. Jest jednak sposób na to, by jego obecność nie ingerowała zbytnio w przestrzeń mieszkalną i nie zaburzała wcześniej ustalonego porządku.

Z pomocą przychodzą specjalne wieszaki do mocowania rowerów na ścianie albo podwieszania pod sufitem. Pamiętajcie tylko, by podłoże było wystarczająco silne. No chyba, że chcecie wylądować pod rowerowo – gruzową kołderką.
 
źródło: artystyczna-sciana.pl, blog.makeithome.pl
źródło: littlehomeinspiration.blogspot.com, blog.makeithome.pl
Rower to również ciekawy temat  dla dekoratorów wnętrz. W związku z tym, poniżej kilka propozycji rowerowego designu.

źródło: naturalnasprawa.blox.pl, spaceforinspiration.blogspot.com
źródło:pinterest.com,liftupthyneighbor.com, apartmenttherapy.com
źródło: pinterest.com, decomanka.blogspot.com


Dziękuję za odwiedziny :) Jeśli podobają Ci się moje teksty wyraź to w komentarzu, podziel się tekstem ze znajomymi lub zaproponuj mi współpracę. A... i często odwiedzaj Lovearti Studio :)

                                                                                                                   Pozdrawiam, Joanna (JOKUKO design)

2 komentarze:

  1. Ciekawe inspiracje i pomysły na stylowe wnętrza. Bardzo mi się podoba płytka podłogowa w niektórych pomieszczeniach przypominają deski, jest to ciekawe rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie komfort w domu a zarazem chcą mieć dobrze wyglądające wnętrze oraz ogrzewanie podłogowe. W zwykłych panelach nie ma możliwości zamontowania ogrzewania podłogowego ale w płytkach ceramicznych już jest taka możliwość. Płytki podłogowe ala deska jest teraz bardzo popularna w śród różnych producentów jak i ludzi którzy wybierają właśnie taki design w swoim domu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam mieszane uczucia co do wieszania roweru na ścianie w mieszkaniu. Wiem, że czasem nie ma innego wyjścia. Po prostu chyba najzwyczajniej nie pasuje mi jako element wyposażenia wnętrza ;-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...